Duomenų apsauga

Jūsų duomenų perdavimas yra šifruojamas naudojant SSL technologiją (2048 bitų ilgio raktu), todėl jos perdavimo metu yra neįskaitomas tretiesiems asmenims. Visada siekiame apsaugoti  Jūsų duomenis nuo neteisėto panaudojimo, praradimo ir kitų grėsmių.

Asmeniniai Jūsų duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims, nebent tai yra būtina, norint įvykdyti užsakymą (pvz. duomenų perdavimas siuntų tarnybai) ar kitais elektroninės parduotuvės taisyklėse numatytais išimtiniais atvejais.

www.taupukas.lt elektroninės parduotuvės darbuotojai niekada (nei raštu, nei telefonu ar kitais būdais) neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala.

Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatų. Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ne ilgiau, nei tai būtina. Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti. Tai galite padaryti skiltyje “Mano paskyra” arba kreipkitės į mus el. paštu duomenys[at]taupukas.lt (arba kitais nurodytais kontaktais). Šioje parduotuvėje informacija apie Jūsų prekių krepšelio turinį išsaugoma slapukuose (cookies), ir užsisakinėjant kitą kartą, juos galite vėl peržiūrėti. Jei jūs jau esate klientas, galite prisijungti tiesiog įvedę savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Slapukuose (cookies) saugomų duomenų dėka Jums nebereikia kaskart vėl iš naujo pildyti pateiktų formų. Pasirinkta naršyklės (Browser) programa Jūs galite patys administruoti savo duomenis ir jei norite, juos ištrinti.