Dažnai užduodami klausimai

Pasirinkite norimas prekes ir atlikite užsakymą – vienos darbo dienos bėgyje su Jumis susisieksime el. paštu ir patikslinsime, koks yra užsakymo įvykdymo terminas ir užsakomų prekių atsiėmimo, ar pristatymo tvarka.  Po atlikto avansinio mokėjimo užsakymas bus pradėtas vykdyti. Kai užsakymas bus įvykdytas – turėsime paruoštus Jūsų užsakytus gaminius, atsiųsime pranešimą. Liks tik atvykti ir atsiimti juos iš Vilniaus sandėlio, arba gaminiai bus pristatyti tiesiai Jūsų nurodytu adresu, jei tokia paslauga buvo pasirinkta.

Norint nustatyti reikiamus lauko durų išmatavimus, reikia žinoti angos, į kurią bus montuojamos durys, plotį (AA) ir aukštį (HA). Bendru atveju lauko durų išoriniai staktos išmatavimai bus:

AD (durų su stakta plotis) = AA – 30mm

HD (durų su stakta aukštis) = HA – 30mm arba HD = HA – 20mm

Schemoje pavaizduota durų stakta durų angoje sienoje ir palikti tarpai (S) sandarinimo medžiagai – montažinėms putoms ar kitai. Įprastai S=15mm, tačiau tam tikrais atvejais (itin didelių išmatavimų durų, atliekant montavimą išnešant duris į apšiltinimo sluoksnį) ši reikšmė gali būti ir kita. Ties durų slenksčiu tarpas sandarinimo medžiagai gali būti kiek mažesnis, tačiau pakankamas durų reguliavimui ir kokybiškam užpildymui sandarikliu. Rekomenduojame durų matavimą patikėti specialistui, kuris ir atliks durų montavimą.

 

Norint nustatyti reikiamus plastikinio lango išmatavimus, reikia žinoti angos, į kurią bus montuojamas langas, plotį (AA) ir aukštį (HA). Bendru atveju lango išmatavimai bus:

AL (lango plotis) = AA – 30mm arba AL = AA – 2xS

HL (lango aukštis) = HA – 60mm  arba HL = AA – HP – 2xS

Atkreipiame dėmesį, kad į skaičiuojamo lango išmatavimus nėra įtraukiamas palanginis profilis (HP), skirtas palangių privedimui ir tvirtinimui. Palanginio profilio aukštis mūsų siūlomiems langams yra 30mm ir yra atskirai nurodomas prekių krepšelyje prie lango savybių. S – tarpai sandarinimo medžiagai tarp lango ir konstrukcijos, į kurią langas montuojamas. Bendru atveju S yra lygus 15mm. Matuojant būtina įvertinti angokraščių lygumą ir lygiagretumą, todėl langų matavimą rekomenduojama patikėti specialistui, kuris atliks lango montavimą.

Durų atidarymo kryptis nustatoma pagal tai, kurioje pusėje yra vyriai, jei duris atidarinėjame patraukdami į save. Durų varstymo kryptys pavaizduotos schemoje.

Kai kuriuos lauko durų modelius pristatome visoje Lietuvoje. Jei Jūsų pasirinktas duris yra galimybė atvežti, prekių krepšelyje toks pristatymo būdas bus atvaizduotas.

Užsakytus langus galima atsiimti iš Vilniaus sandėlio. Atskirais atvejais įmanomas pristatymas kai kuriuose Lietuvos regionuose, tačiau iš anksto tokios paslaugos suteikimo negarantuojame. Norėdami gauti daugiau informacijos dėl langų pristatymo Lietuvoje, prašome susisiekti ir nurodyti norimų užsakyti langų kiekį bei pristatymo vietą.

Langų montavimo neatliekame.